CAGDAS ARPACI

WEBMASTER SİTESİ HTML-JAVA-CSS KODLAR

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cadsay ile SAP2000 Öğren

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ergotek0110

MesajKonu: Cadsay ile SAP2000 Öğren   Ptsi Kas. 09, 2015 11:41 am

Cadsay , uzun yılların dal tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makine, mimarlık ve teknik çizim kursları, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kurumdur.

Cadsay senelerden beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim zirvede olmak üzere çoğu sektörde çalışan kamu kurumları, özel şirketler ve bireysel kişilere yönelik ders, danışmanlık ve proje hizmetleri vermeye devam etmektedir.

SAP2000 Nedir?

SAP2000, inşaat ve mekanik alanlarında iş yapan statik ve dinamikçilerin; çok çeşitli malzeme plan tablosunda yapılacak yapının, sabit veya değişken çok çeşitli yükler altında ki hareketini kusursuz bir biçimde hesaplayabilecekleri muazzam bir programdır.

İnşaat ve Mekanik sektörlerinde statik ve dinamik üstüne çalışmalar yaratacak mühendis ve tekniker ekiplerin özel olarak tercih ettikleri veya eleman tercihlerinde zirvede bulunmalarını sağlayan bir program olan SAP2000 programı statik ve dinamik bilginize ışık tutacak ve projelerinizi sorunsuz şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

SAP2000 Eğitimleri

SAP2000 Eğitimleri, bu çok büyük programı her bölümüne hakim ve doğru düşünceler yapmanıza yardımcı olacaktır. SAP2000 Öğrenmek İstiyorum, programına öğrenme isteği olan her katılımcı katılabilir.

SAP2000 Dersleri amacı, SAP2000 ile ilgili olarak; en hafifinden en zor konulara kadar ayrıntılı şekilde egzersizlerle ele alıp kullanıcılara aktarmaktır.

SAP2000 Kursları, statik ve dinamik deneyimlerinizi katlamanızı sağlayacaktır.

SAP2000 Eğitimiile imkansız denilen projelerinizi statik-dinamik bakımdan olur diyebilmeniz de size yardımcı olacaktır.
Kullanıcı profilini gör

Cadsay ile SAP2000 Öğren
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası