CAGDAS ARPACI

WEBMASTER SİTESİ HTML-JAVA-CSS KODLAR

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Java Kursu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ergotek0110

MesajKonu: Java Kursu   Çarş. Kas. 11, 2015 5:19 pm

Veri Akademi
çatısındaki eğitmen, danışman veya yazılım geliştirici olarak çalışmakta olan çalışanımız; en güncel bilgi birikimi ile donanmış, profesyonel seviye sektör tecrübesine sahip bilgi teknolojileri uzmanlarından oluşmaktadır.

Grubumuz; samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan, profesyonellikten ödün vermeyen ve takım çalışmasına önem veren bir profile sahiptir.
Düşük riskli ve sonuç odaklı çalışan ekibimiz ile eğitim, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda yanınızda bulunmaktayız.

JAVA NEDİR?

Java öncelikle olarak Sun Microsystems şirketi tarafından 1995 yılında pazara sürülen bir programlama dili ve bilgi işlem platformudur. Java olmadığında kullanamayacağınız birden fazla uygulama ve web sitesi vardır ve gün geçtikce bu içeriklerin sayısı artıyor. Java hızlı, güvenli ve güvenilirdir. Kullandığımız bilgisayarlardan veri depolama sistemlerinde, oyun konsollarından bilimsel süper bilgisayarlara, cep telefonlarından Internet'e kadar Java her yerde!

Java Eğitim: Açık kaynaklı yazılım dünyasının en seçkin yazılım geliştirme teknolojisi olan Java'yı, derinlemesine ele aldığımız bir eğitim içeriği sağlamaktayız.

Platformdan ayrı olarak yazılım geliştirme desteği sağlayan Java teknolojileri ile masaüstü, web ve mobil uygulamalar üretebilme hakkına sahip bulunmaktayız.

Java dili ve platformu güvenlik uygulamaları, network programlama, birden fazla katmanlı mimariler, istemci/sunucu mimarisinde uygulamalar yapmak için son derece kullanılabilir bir yetkinliğe sahiptir.

İşletim sisteminden bağımsız olarak uygulama üretmeye imkan sağlayan Java platformu ile ilgili olarak en basitden en ileri konulara kadar detaylı biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

Java Kursu:boyunca, katılımcı ihtiyaçlarına göre Eclipse ya da NetBeans geliştirme ortamları üzerinde örnekler yapılacaktır.
Kullanıcı profilini gör

Java Kursu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Java Soket Programlama – NetBeans Projesi
» GTA San Andreas Kişiler