CAGDAS ARPACI

WEBMASTER SİTESİ HTML-JAVA-CSS KODLAR

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cadsay ile 3Ds Max Öğrenmek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ergotek0110

MesajKonu: Cadsay ile 3Ds Max Öğrenmek   Salı Kas. 17, 2015 7:32 pm

Cadsay  , uzun senelerin sektör deneyimi ile mühendislik, inşaat, makine, mimarlık ve teknik çizim dersleri, danışmanlık ve proje hizmetleri veren profesyonel bir kurumdur.

Cadsay   senelerden beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere çoğu  sektörde çalışan kamu kuruluşları, özel şirketler ve bireysel kişilere yönelik ders, danışmanlık ve proje hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

3ds Max Öğrenmek İstiyorum
3D Studio Max , Autodesk elinden geliştirilen bir 3 boyutlu modelleme, görselleştirme ve animasyon yazılımıdır. İleri seviye eklenti desteği ve basit kullanımı ile 3DS Max, 3B modelleme programları arasında en çok kullanılan yazılımlardan biridir. Gelişmiş karakter modelleme özellikleri ile oyun geliştiricilerinin favorisi haline gelmiştir.
3ds Max, film özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi alanlarda da genellikle kullanılmaktadır.
3DS Max Dersi oldukça fazla temel nesneyi hazırlama olanağı sunar. Eğitim bitince; mimari projeler için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri ölçülerini basitçe değiştirerek projeye ekleyebilirsiniz.

Reklamcılar, mimarlar ve mühendisler bu eğitime katılarak, profesyonellik dallarını pekiştirebilirler.

3DS Max Öğrenmek  ile reklam, grafik, mimarlık, inşaat ve diğer tasarım bölümlerinde objeleri 3B olarak modelleme, doku atama, ışıklarla aydınlatma, animasyon yapma becerileri elde edersiniz. Bu sayede 3 boyutlu foto gerçekçi sunumlar hazırlayabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör

Cadsay ile 3Ds Max Öğrenmek
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası